FoodSaver VS0290X vakuová balička Bílá
Kód: AGDFSAZGR0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální šířka
28 cm
Barva
Bílá
Příkon
Příkon
80 W
Hmotnost a rozměry
Výška
70 mm
Hloubka
90 mm
Šířka
375 mm
Hmotnost
1 kg
Obsah balení
Počet vakuových pytlů
5
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Upozornění: Vyhněte se kontaktu s vodou, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.37 kg |
| EAN: | 5060853630064 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 117 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
