FOLK Medium and large breeds Traditional polish meat feast with rabbit, lamb and quail - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Typ balení
Taška
Další funkce
Podpora trávení
Bezlepkový
Ano
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Králík
Forma dávkování
Pevný
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Bez cukru
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Hmotnost
12 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,8%
Bílkoviny
25%
Hrubá vláknina
3,9%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.174 kg |
| EAN: | 5906731521041 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 194 mm |
| Šířka balení: | 384 mm |
| Délka balení: | 474 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
