FOLK Medium and large breeds Traditional masurian venison stew with beets and cranberries - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Specifické potřeby zvířete
Ochrana svalové hmoty
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Hmotnost
12 kg
Bezlepkový
Ano
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Další funkce
Budování svalů
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Jelení
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,8%
Hrubá vláknina
3,9%
Bílkoviny
26%
Obsah tuku
15%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 5906731520969 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 439 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 609 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
