FOLK Medium and large breeds Traditional Greater Poland duck with rabbit, apples and marjoram - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Hmotnost
12 kg
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Budování svalů
Hlavní příchuť
Kachna
Stáří zvířete
Dospělí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
6,8%
Obsah tuku
15%
Bílkoviny
26%
Hrubá vláknina
3,9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.188 kg |
| EAN: | 5906731520884 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 347 mm |
| Šířka balení: | 711 mm |
| Délka balení: | 171 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
