FOLK Medium and large breeds Podhale-style lamb roast with quail and parsley - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hlavní příchuť
Jehněčí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Vlasy a kůže
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Ochrana svalové hmoty
Psí plemeno
Všechna plemena středních a velkých psů
Typ balení
Taška
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
25%
Hrubá vláknina
3,9%
Hrubý popel
6,8%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.174 kg |
| EAN: | 5906731520921 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 348 mm |
| Šířka balení: | 709 mm |
| Délka balení: | 174 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
