FOLK Medium and large breeds Kashubian-style fish specialty with apples, parsley and lovage - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPFLKKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Hmotnost
12 kg
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Hlavní příchuť
Ryby
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,9%
Hrubý popel
6,8%
Bílkoviny
27%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.19 kg |
| EAN: | 5906731521003 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 354 mm |
| Šířka balení: | 726 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
