Focusrite Scarlett Solo Studio
Kód: IKLFCRINT0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Audio výstup
2
Formát
Desktop
LED indikátory
USB
Audio vstup
2
Příkon
Napájecí zdroj
USB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
96 mm
Výška
46,5 mm
Hmotnost
382 g
Šířka
143 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.12 Sierra
Technické údaje
Záruční doba
3 rok/roky
Možnosti připojení
Počet portů USB
1
MIDI výstup
Ne
Počet analogových vstupů
2
XLR vstupy
1
Rozhraní zařízení
USB
USB verze
2.0
MIDI vstup
Ne
Počet analogových výstupů
3
Mikrofonový předzesilovač
Vstupní impedance mikrofonního předzesilovače
3000 ohm
48V fantomové napájení
Ano
Maximální hlasitost vstupu mikrofonního předzesilovače
9 dBu
Vestavěný mikrofonní předzesilovač
Ano
Počet předzesilovačů
1
Zisk mikrofonního předzesilovače
56 dB
AD/DA převodník
Podporované vzorkovací frekvence
44.1,48,88.2,96,176.4,192 kHz
Audio A/D převodník (ADC)
24-bit/192kHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 815301001546 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
