Focusrite Scarlett Solo 4th Gen - 2-kanálové zvukové rozhraní
Kód: IKLFCRINT0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Příkon
USB Power Delivery
Ano
Zvuk
Vzorkovací rychlost
44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz
Hmotnost a rozměry
Výška
46,5 mm
Šířka
143 mm
Hmotnost
382 g
Hloubka
96 mm
Technické údaje
Správné použití
Studio
Barva
Červená
Možnosti připojení
Počet konektorů USB 2.0
1
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Hi-Z (6,3 mm) vstup
1
Vyvážené výstupy 1/4“ (6,35 cm)
2
XLR vstup
Ano, 1x
Obsah balení
Obsah balení
Audio rozhraní x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 0815301001478 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 65 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
