Focusrite Scarlett 2i2 USB-C 4th Gen - zvukové rozhraní
Kód: IKLFCRINT0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Příkon
USB Power Delivery
Ano
Zvuk
Vzorkovací rychlost
44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Bitová hloubka
24
Hmotnost a rozměry
Šířka
180 mm
Výška
47,5 mm
Hloubka
117 mm
Hmotnost
595 g
Technické údaje
Fantomové napájení
Ano
Loopback
Ano
Správné použití
Studio
Barva
Černá
Možnosti připojení
Výstup 6,35 mm
2
XLR vstup
2
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Počet portů USB typu C
2
Vstup 6,35 mm
2
Slot pro zámek
Ano
USB Power Delivery
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Audio rozhraní x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 815301001485 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
