Focusrite Scarlett 16/16 4th Gen - zvukové rozhraní
Kód: IKLFCRINT0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Příkon
USB Power Delivery
Ano
Zvuk
Bitová hloubka
24
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Vzorkovací rychlost
44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
155,2 mm
Šířka
220 mm
Hmotnost
1,25 kg
Výška
60,5 mm
Technické údaje
Fantomové napájení
Ano
Správné použití
Studio
Barva
Červená
Loopback
Ano
Možnosti připojení
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
2
Vstup MIDI (5-pinový)
1
Optický vstup
1
S/PDIF vstup
1
Výstup 6,35 mm
4
XLR Combo vstupy
2
Výstup MIDI (5-pinový)
1
S/PDIF výstup
1
USB Power Delivery
Ano
Slot pro zámek
Ano
Počet portů USB typu C
2
Vstup 6,35 mm
4
Optický výstup
1
Obsah balení
Obsah balení
Audio rozhraní x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.015 kg |
| EAN: | 815301001508 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
