FLIR TG298 Wärmebildkamera -25 bis+1080°C Černá Vestavěný displej LCD 320 x 240 px
Kód: AKGFLIKAT0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Použitelná karta o maximální kapacitě
8 GB
Vzhled
Vestavěný displej
Ano
Základní materiál
Kov
Barva
Černá
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 1080 °C
Úhlopříčka displeje
6,1 cm (2.4")
Typ displeje
LCD
Rozlišení displeje
320 x 240 px
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Odolný proti kapkám vody
200 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
210 mm
Výška
81 mm
Hmotnost
400 g
Šířka
64 mm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Přesnost
3 °F
Rozsah měření teploty
-25 - 1080 °C
Horizontální zorné pole
44°
Rozpoznávací vzdálenost (vozidla)
3 m
Vestavěný hledáček
Ano
Maximální světelný výstup
100 lm
Rozpoznávací vzdálenost (lidé)
3 m
Vertikální zorné pole
57°
Nastavení upozornění na příliš vysokou teplotu
Ano
Vnitřní kapacita pro ukládání
8 GB
Maximální rozlišení
320 x 240 px
Vestavěné laserové ukazovátko
Ano
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení baterie
5 h
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Poutko na zápěstí v balení
Ano
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 7332558033357 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
