FLIR TG268 Infrarot-Thermometer -25 bis+400°C Černá Vestavěný displej LCD 320 x 240 px
Kód: AKGFLIKAT0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 400 °C
Odolný proti kapkám vody
200 cm
Úhlopříčka displeje
6,1 cm (2.4")
Základní materiál
Kov
Rozlišení displeje
320 x 240 px
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
400 g
Výška
81 mm
Šířka
64 mm
Hloubka
210 mm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Vertikální zorné pole
57°
Vestavěné laserové ukazovátko
Ano
Rozpoznávací vzdálenost (vozidla)
3 m
Nastavení upozornění na příliš vysokou teplotu
Ano
Vnitřní kapacita pro ukládání
8 GB
Rozsah měření teploty
-25 - 400 °C
Baterka
Ano
Maximální rozlišení
320 x 240 px
Horizontální zorné pole
44°
Rozpoznávací vzdálenost (lidé)
3 m
Maximální světelný výstup
100 lm
Vestavěný hledáček
Ano
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Výdrž baterie (max.)
5 h
Obsah balení
Poutko na zápěstí v balení
Ano
Stručný návod
Ano
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.859 kg |
| EAN: | 7332558033340 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 289 mm |
| Délka balení: | 153 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
