FLIR ONE Pro Andorid (USB-C) Černá
Kód: AKGFLIKAT0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška
68 mm
Hmotnost
36,5 g
Šířka
34 mm
Hloubka
14 mm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Výkon
Tepelná citlivost (NETD)
150 mK
Infračervené spektrální pásmo
8 - 14 µm
Tepelná snímková frekvence
8,7 Hz
Baterie
Vstupní napětí
5 V
Vstupní proud
1 A
Výdrž baterie (max.)
1 h
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ne
Poutko na zápěstí v balení
Ne
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Čisticí hadřík
Ne
Návod na použití
Ano
Objektiv
Pevné ostření
Ano
Pevná ohnisková vzdálenost
150 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.334 kg |
| EAN: | 812462024155 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
| Certifikace: | MFi (iOS version), RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
