FLIR One FP3IC termální kamera Noise equivalent temperature difference (NETD) Černá 160 x 120 px
Kód: AKGFLIKAT0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované formáty obrázků
JPG
Média pro přehrávání
MPEG4
Vzhled
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 35 °C
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 60 °C
Odolný proti kapkám vody
180 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
68 mm
Hmotnost
36,5 g
Výška
14 mm
Hloubka
34 mm
Možnosti připojení
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Frekvence obrazu
8,7 Hz
Přesnost
5 °F
Velikost pixelu kamery
12 µm
Standardní palety
Color, Odstíny šedé, Vysokokontrastní, Ice Fire, Duhová
Maximální rozlišení
160 x 120 px
Rozsah měření teploty
-20 - 400 °C
Typ senzoru (teplotní modul)
Noise equivalent temperature difference (NETD)
Tepelná citlivost (NETD)
150 mK
Vertikální zorné pole
43°
Horizontální zorné pole
55°
Baterie
Doba nabíjení baterie
0,66 h
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Výdrž baterie (max.)
1 h
Objektiv
Rozlišení senzoru (termální modul)
160 x 120 px
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.325 kg |
| EAN: | 845188032616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
| Certifikace: | MFi, RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
