FLIR One FOEDGE termální kamera
Kód: AKGFLIKAT0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Výkon
Velikost pixelu kamery
12 µm
Maximální rozlišení
80 x 60 px
Tepelná snímková frekvence
8,7 Hz
Rozsah měření teploty
-20 - 120 °C
Tepelná citlivost (NETD)
70 mK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4743254006065 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 98 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
