FLIR One C8 termální kamera Černá 320 x 240 px Vestavěný displej LCD
Kód: URPFLIKTE0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Příkon
Zdroj nabíjení
USB
Vzhled
Dotyková obrazovka
Ano
Základní materiál
Kov
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Úhlopříčka displeje
8,89 cm (3.5")
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
138 mm
Výška
34 mm
Hmotnost
190 g
Hloubka
84 mm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Režimy obrazu
Infračervený, Picture-in-Picture (PiP), Visual
Horizontální zorné pole
35°
Tepelná citlivost (NETD)
50 mK
Maximální rozlišení
320 x 240 px
Přesnost
2 °C
Vertikální zorné pole
27°
Vestavěný hledáček
Ano
Rozsah měření teploty
-20 - 450 °C
Baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Výdrž baterie (max.)
3 h
Obsah balení
Poutko na zápěstí v balení
Ano
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
USB typu C
Objektiv
Rozlišení senzoru (termální modul)
320 x 240 px
Optický modul
Integrovaný fotoaparát
Ano
Celkový počet megapixelů (optický modul)
5 MP
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.559 kg |
| EAN: | 4743254007727 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 96 mm |
| Šířka balení: | 161 mm |
| Délka balení: | 121 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
