FLIR FPEDGE termální kamera 19200 MP Černá 160 x 120 px
Kód: AKGFLIKAT0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
GPS
Ne
Elektronický kompas
Ne
Média pro přehrávání
MP4
Příkon
Zdroj nabíjení
USB
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Základní materiál
Plast
Rozlišení displeje
160 x 120 px
Dotyková obrazovka
Ne
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 120 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 50 °C
Odolný proti kapkám vody
200 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
149 mm
Šířka
35 mm
Hmotnost
153 g
Výška
37,5 mm
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Výkon
Celkový počet megapixelů
19200 MP
Vestavěné laserové ukazovátko
Ne
Baterka
Ne
Vestavěný hledáček
Ne
Velikost pixelu kamery
12 µm
Zvukové výstrahy
Ne
Maximální rozlišení
160 x 120 px
Zabudované měření vzdálenosti
Ne
Nastavení upozornění na příliš vysokou teplotu
Ne
Tepelná snímková frekvence
8,7 Hz
Infračervené spektrální pásmo
8 - 14 µm
Rozsah měření teploty
-20 - 120 °C
Tepelná citlivost (NETD)
70 mK
Baterie
Rychlé nabíjení
Ano
Výdrž baterie (max.)
1,5 h
Doba nabíjení baterie
1,5 h
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4743254006072 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 98 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
| Certifikace: | RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN62133, UL1642, WEEE 2012/19/UE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
