Flashdrive PATRIOT Rage R550 512GB 100 MB/S USB A+C Otočný design (PE512GR550DSAD) Černá
Kód: PAMPATFLD0166
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Výkyvný/otočný
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
17 mm
Délka
70 mm
Hmotnost
24,8 kg
Výška
10 mm
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ne
Čtečka otisků prstů
Ne
Přístup zabezpečený přes PIN
Ne
Výkon
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Podporované operační systémy Linux
Linux 2.4 a novější verze
Rozhraní zařízení
USB Type-A / USB Type-C
Rychlost čtení
100 MB/s
Kapacita
512 GB
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ balení
hanger
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4711378428841 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 13 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
