Flashdrive PATRIOT Rage R550 1TB 100 MB/S USB A+C Otočný design (PE1TR550DSAD) Černá
Kód: PAMPATFLD0167
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Výkyvný/otočný
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
10 mm
Hmotnost
24,8 kg
Šířka
17 mm
Délka
70 mm
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ne
Přístup zabezpečený přes PIN
Ne
Čtečka otisků prstů
Ne
Výkon
Kapacita
1 TB
Podporované operační systémy Linux
Linux 2.4 a novější verze
Rozhraní zařízení
USB Type-A / USB Type-C
Rychlost čtení
100 MB/s
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.6 nebo novější
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Obsah balení
Typ balení
hanger
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711378428858 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 133 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
