FISH4DOGS Superior Senior Medium Complete Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPF4DKAS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Specifické potřeby zvířete
Pankreatická nedostatečnost
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Hmotnost
12 kg
Další funkce
Bez kuřecího masa
Stáří zvířete
Senior
Kategorie produktu
Suché krmivo
Řada
FISH4DOGS Superior
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Losos
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
7%
Hrubá vláknina
3,5%
Bílkoviny
22%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 5060084826731 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
