FISH4DOGS Finest Ocean White fish M/L - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPF4DKAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Ryby
Specifické potřeby zvířete
Ochrana trávicího traktu
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena středních a velkých psů
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez lepku
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Řada
FISH4DOGS Finest
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,5%
Bílkoviny
26%
Obsah tuku
12%
Hrubá vláknina
2,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5056008807863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 494 mm |
| Šířka balení: | 187 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
