Filtrační vložka Brita P3000 pro vodovodní systém
Kód: AGABRIFDW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vodního filtru
S přímým tokem
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,7 kg
Hloubka
108 mm
Šířka
117 mm
Výška
418 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4006387041755 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 417 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
