Fibaro FGT-001 ZW5 EU
Kód: INDFIBURW0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Chytrý termostat
Ano
Přesnost
0,5 °C
Barva
Bílá
Funkce plánování
Ano
Kapacita Multi-Zone
Ano
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Hmotnost a rozměry
Šířka
56 mm
Výška
56 mm
Hloubka
74 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5902701701062 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
