Fén a kulma na vlasy DYSON HS08 Vinca Blue
Kód: AGDDYOSLO0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dodatečné informace
Difuzér pro kudrliny a objem, kónická špička pro přirozené vlny, afro hřeben pro zvednutí vlasů u kořínků, uhlazující kartáč, kulatý tvarovací kartáč
Příkon
Vstupní napětí
220-240 V
Příkon
1300 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Barva
Vinca Blue
Typ motoru
Digitální V9
Hmotnost a rozměry
Maximální průměr kulmy
3 cm
Délka šňůry
2,7 m
Hloubka
41 mm
Šířka
48 mm
Hmotnost
610 g
Výška
272 mm
Výkon
Inteligentní regulace tepla
Ano
Vyhlazení vlasů
Ano
Antistatická stylizace
Ano
Teplota (max)
150 °C
Kontrolka
Ano
Technologie
Teplé
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Počet rychlostí
3
Model
Více stylů
Typ ovládání
Knoflíky
Nastavitelný termostat
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Navlnění vlasů
Ano
Proud vzduchu
13,5 l/s
Keramický povrch
Ano
Foukání studeným vzduchem
Ano
Ionizátor
Ano
Vysoušení vlasů
Ano
Obsah balení
Počet upevňovacích prvků
5 ks.
Kartáček na čištění filtrů
Ano
Ochranné pouzdro
Ano
Ergonomie
Vyhrazená aplikace
MyDyson™
Otočná šňůra
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti vody.
Použité technologie
Coanda efekt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.152 kg |
| EAN: | 5025155099117 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 203 mm |
| Šířka balení: | 578 mm |
| Délka balení: | 182 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
