Fén a kulma na vlasy DYSON HS08 Ceramic Patina Diffuesr
Kód: AGDDYOSLO0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dodatečné informace
Kuželová tryska, válcová tryska na vlny 40 mm, rychleschnoucí tryska, předsušovací a dokončovací tryska, velký kulatý objemový kartáč, kartáč na čištění filtrů, kufřík na přenášení
Příkon
Vstupní napětí
220-240 V
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1300 W
Vzhled
Barva
Patina
Typ motoru
Digitální V9
Hmotnost a rozměry
Maximální průměr kulmy
3 cm
Délka šňůry
2,7 m
Hloubka
41 mm
Výška
272 mm
Šířka
48 mm
Hmotnost
550 g
Výkon
Inteligentní regulace tepla
Ano
Vyhlazení vlasů
Ano
Antistatická stylizace
Ano
Model
Více stylů
Navlnění vlasů
Ano
Teplota (max)
150 °C
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Technologie
Teplé
Počet rychlostí
3
Keramický povrch
Ano
Ionizátor
Ano
Kontrolka
Ano
Vysoušení vlasů
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Počet teplotních nastavení
3
Proud vzduchu
13,5 l/s
Obsah balení
Kartáček na čištění filtrů
Ano
Ochranné pouzdro
Ano
Ergonomie
Vyhrazená aplikace
MyDyson™
Otočná šňůra
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti vody.
Použité technologie
i.d. curl
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 5025155099070 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 204 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
