Fellowes Saturn 3i Studená/horká laminace 300 mm/min Černá, Stříbrná
Kód: BIUFELLAM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální šířka laminace
32 cm
Formát
A3
Automatické vypnutí po
30 min
Doba nahřívání
1 min
Rychlost laminace
300 mm/min
Slyšitelný signál připravenosti
Ano
Model
Studená/horká laminace
Maximální tloušťka dokumentu
0,5 mm
Vzhled
Barva
Stříbrná
Počet rolí
2
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
531,8 mm
Hmotnost
2,7 kg
Výška
104,8 mm
Hloubka
146,1 mm
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84729080
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.18 kg |
| EAN: | 043859679980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 162 mm |
| Šířka balení: | 538 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
