FARMINA Vet Life UltraHypo suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLZFRMKDP0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Příchuť krmiva
Na ryby
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ zvířete
Pes
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Péče o trávicí soustavu
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez konzervačních látek
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Dodatečné informace
Produkt je v procesu změny grafického designu. Doprava v závislosti na dodávce
Další funkce
Alergie
Bez sóji
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Stáří zvířete
Senior
Forma dávkování
Pevný
Řada
FARMINA VET Life
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
18%
Hrubý popel
5,3%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
1,2%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276025449 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
