FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato suché krmivo pro psy - 12 kg.
Kód: DLZFRMKDP0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Stáří zvířete
Senior
Řada
FARMINA VET Life
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Velikost plemene
Extra malý (<4 kg)
Hlavní příchuť
Ryby
Typ balení
Taška
Obsahuje vitamíny
Vitamín C
Fáze života zvířete
Dospělá
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Hmotnost
12 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Omega-3 mastné kyseliny
2,2%
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
200 mg
Fosfor
0,5%
Obsah hořčíku
0,09%
Obsah draslíku
1,1%
Hrubý popel
7,6%
Obsah tuku
13%
Obsah selénu
0,15 mg/kg
Obsah vitamínu E
150 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,5 mg/kg
Obsah vitamínu B6
6 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
38 mg/kg
Hrubá vláknina
1,7%
Obsah vitamínu D3
900 IU/kg
Sodík
0,25%
Obsah biotinu
0,4 μg/kg
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Obsah železa
43,1 mg/kg
Obsah vitamínu C
150 mg/kg
Obsah mědi
12,2 mg/kg
Vápník
0,7%
Bílkoviny
15,5%
Obsah jódu
1,56 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
15 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,45 mg/kg
Obsah vitamínu B12
60 μg/kg
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
7,5 mg/kg
Obsah manganu
68 mg/kg
Obsah zinku
174,6 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 8010276025418 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
