FARMINA Vet Life Hypoallergenic Canine Fish&Potato - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLSFRMZWI0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Bez obilovin
Bezlepkový
Ano
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Zlepšení zdraví pokožky
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Laktóza zdarma
Ano
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez konzervačních látek
Ano
Bez cukru
Ano
Účinky na zdraví
Léčba alergie, Kůže a srst
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Senior
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Fáze života zvířete
Dospělá
Příchuť krmiva
Na ryby
Typ zvířete
Pes
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,6%
Bílkoviny
18%
Hrubá vláknina
1,7%
Obsah tuku
13%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276025418 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
