FARMINA N&D Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Medium & Maxi – suché krmivo pro štěňata – 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Borůvka
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Obsahuje vitamíny
Vitamín B2
Velikost plemene
Střední (11 - 25kg)
Fáze života zvířete
Březost a kojení matky a štěňat
Hlavní příchuť
Kuře
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Vlasy a kůže
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Junior
Řada
FARMINA N&D Pumpkin
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah biotinu
400 μg/kg
Obsažená vlhkost
9%
Hrubý popel
8,1%
Obsah vitamínu C
160 mg/kg
Obsah L-karnitinu
300 mg/kg
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
8 mg/kg
Obsah tuku
20%
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
40 mg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,9%
Hrubá vláknina
1,9%
Obsah manganu
64,6 mg/kg
Obsah selénu
0,00088 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,48 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
16 mg/kg
Obsah vitamínu B12
0,1 mg/kg
Obsah vitamínu B6
6,4 mg/kg
Obsah vitamínu A
16000 IU/kg
Obsah železa
58,3 mg/kg
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
280 mg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,8 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1600 IU/kg
Obsah mědi
15,8 mg/kg
Obsah zinku
163,8 mg/kg
Bílkoviny
35%
Fosfor
0,91%
Vápník
1,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.05 kg |
| EAN: | 8010276033345 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 575 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
