FARMINA N&D Pumpkin Lamb & Blueberry Adult Medium & Maxi suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Příchuť krmiva
Dýně
Obsahuje vitamíny
Vitamín D3
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Fáze života zvířete
Dospělá
Řada
FARMINA N&D Pumpkin
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez obilovin
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
8,6%
Obsah vitamínu B6
6 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
37,5 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,5 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
15 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
7,5 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1500 IU/kg
Obsah L-karnitinu
300 mg/kg
Fosfor
0,8%
Obsah vitamínu B12
0,1 μg/kg
Obsah mědi
88 mg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,9%
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Bílkoviny
28%
Hrubá vláknina
2,9%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,45 mg/kg
Obsah manganu
380 mg/kg
Obsah tuku
18%
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Vápník
1,1%
Omega-6 mastné kyseliny
3,3%
Obsah zinku
910 mg/kg
Obsah cholinchloridu
2500 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.12 kg |
| EAN: | 8010276033369 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
