FARMINA N&D Pumpkin Boar & Apple Adult Medium & Maxi - suché krmivo pro psy - 12kg.
Kód: DLZFRMKSP0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Zvěřina
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
FARMINA N&D Pumpkin
Hmotnost
12 kg
Typ balení
Taška
Příchuť krmiva
Kanec
Fáze života zvířete
Dospělá
Obsahuje vitamíny
Vitamín B3
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
2,9%
Obsah vitamínu B12
0,1 μg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,9%
Obsah cholinchloridu
2500 mg/kg
Fosfor
0,7%
Vápník
0,9%
Omega-6 mastné kyseliny
3,3%
Bílkoviny
30%
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,5 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Obsažená vlhkost
2,9%
Obsah vitamínu B6
6 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,45 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
15 mg/kg
Hrubý popel
6,6%
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
7,5 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
37,5 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1500 IU/kg
Obsah mědi
88 mg/kg
Obsah L-karnitinu
300 mg/kg
Obsah manganu
380 mg/kg
Obsah zinku
910 mg/kg
Obsah tuku
18%
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276033376 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
