FARMINA N&D Prime Wild Boar & Apple Adult Medium & Maxi - suchá karma pro psa - 12kg
Kód: DLZFRMKDP0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Obrovský (> 45 kg)
Obsahuje vitamíny
Vitamín B2
Fáze života zvířete
Dospělá
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Stáří zvířete
Dospělí
Příchuť krmiva
Jablko
Řada
FARMINA N&D Prime
Další funkce
Bez obilovin
Typ balení
Taška
Kategorie
Pro vašeho psa
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hlavní příchuť
Zvěřina
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,5 mg/kg
Bílkoviny
34%
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Obsah vitamínu B12
0,1 mg/kg
Hrubý popel
7,9%
Obsah tuku
18%
Fosfor
0,8%
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,9%
Obsah železa
58,3 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
15 mg/kg
Obsažená vlhkost
9%
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
7,5 mg/kg
Obsah selénu
0,00088 mg/kg
Obsah manganu
64,6 mg/kg
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
250 mg
Obsah vitamínu D3
1500 IU/kg
Obsah vitamínu C
150 mg/kg
Vápník
1%
Hrubá vláknina
2,6%
Obsah mědi
15,8 mg/kg
Obsah L-karnitinu
300 mg/kg
Obsah vitamínu B6
6 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,45 mg/kg
Obsah biotinu
380 μg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
37,5 mg/kg
Obsah zinku
163,8 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276036094 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
