FARMINA N&D Ancestral Grain Lamb & Blueberry Puppy Medium & Maxi - suché krmivo pro štěňata - 12kg
Kód: DLZFRMKDP0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Kategorie
Pro vašeho psa
Řada
FARMINA N&D Ancestral Grain
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Všechna plemena velkých a obřích psů
Hlavní příchuť
Jehněčí
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez konzervačních látek
Ano
Fáze života zvířete
Březost a kojení matky a štěňat
Stáří zvířete
Junior
Kategorie produktu
Suché krmivo
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ne
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Příchuť krmiva
Jehněčí
Laktóza zdarma
Ano
Typ zvířete
Pes
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
35%
Hrubá vláknina
1,7%
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
20%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276033727 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
