FARMINA N&D Ancestral Grain Chicken & Pomegranate Light Medium & Maxi – suché krmivo pro psy – 12 kg
Kód: DLZFRMKSP0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Střední (11 - 25kg)
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Obsahuje vitamíny
Vitamín B2
Fáze života zvířete
Dospělá
Hmotnost
12 kg
Příchuť krmiva
Granátové jablko
Typ balení
Taška
Další funkce
Nadváha
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Kuře
Kategorie produktu
Suché krmivo
Řada
FARMINA N&D Ancestral Grain
Kategorie
Pro vašeho psa
Stáří zvířete
Senior
Plemeno domácího zvířete
Zlatý retrívr
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
9%
Obsah vitamínu B12
0,1 mg/kg
Hrubý popel
8,7%
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
7,5 mg/kg
Obsah vitamínu E
600 mg/kg
Omega-3 mastné kyseliny
0,5%
Obsah tuku
11%
Obsah vitamínu C
150 mg/kg
Obsah L-karnitinu
600 mg/kg
Obsah mědi
15,8 mg/kg
Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5)
15 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
37,5 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1500 IU/kg
Vápník
1,1%
Fosfor
0,8%
Obsah vitamínu A
15000 IU/kg
Obsah selénu
0,00088 mg/kg
Obsah vitamínu B6
6 mg/kg
Obsah Thiaminu (vitamín B1)
4,5 mg/kg
Obsah manganu
64,6 mg/kg
Obsah železa
58,3 mg/kg
Hrubá vláknina
6,4%
Obsah biotinu
380 μg/kg
Obsah cholinchloridu (ve 100 g)
280 mg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
0,45 mg/kg
Obsah taurinu
1000 mg/kg
Obsah zinku
163,8 mg/kg
Bílkoviny
34%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.1 kg |
| EAN: | 8010276030511 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
