EZVIZ SD7 Bezdrátový Černá
Kód: SDOEZVWDB0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Doporučená provozní relativní vlhkost
0 - 95%
Barva
Černá
Počet podporovaných zařízení
30
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Příkon
Bateriový provoz
Ano
Kapacita baterie
4600 mAh
Hmotnost a rozměry
Šířka
180,3 mm
Výška
111,6 mm
Hloubka
15,6 mm
Možnosti připojení
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Wi-Fi
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
IPS
Rozlišení displeje
1024 x 600 px
Úhlopříčka displeje
17,7 cm (6.97")
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte přístroj vlhkosti nebo extrémním teplotám, protože by mohlo dojít k jeho poškození.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 6941545630304 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 151 mm |
| Šířka balení: | 223 mm |
| Délka balení: | 58 mm |
| Certifikace: | CE / WEEE / RoHS / REACH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
