EZVIZ H9c Dual 2K Kupole Bezpečnostní IP kamera Venkovní 2304 x 1296 px Strop/zeď/tyč
Kód: CIPEZVKAM0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
802.11b
Připojení na síť Ethernet
Ano
Bluetooth
Ne
Šířka pásma kanálu
20 MHz
Úložná média
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Integrovaná čtečka karet
Ano
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Vestavěný pevný disk
Ne
Příkon
Typ zdroje
DC
Výstup, stejnosměrný proud ve voltech
12
Výstup, stejnosměrný proud v ampérech
1,5 A
Maximální spotřeba energie
12 W
Vzhled
Barva
Bílá
Formát
Kupole
Způsob uchycení
Strop/zeď/tyč
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Ano
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Hloubka
142 mm
Hmotnost včetně balení
960 g
Výška balení
150 mm
Hloubka balení
194 mm
Hmotnost
668 g
Šířka
116 mm
Šířka balení
150 mm
Výška
145 mm
Bezpečnost
Srdeční tep
Ano
Video detekce pohybu
Ano
Redukce blikání
Ano
Digitální vodoznak
Ano
Ochrana heslem
Ano
Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS)
Detekce člověka
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Umístění / poloha
Venkovní
Široký dynamický rozsah
Ano
Model
Bezpečnostní IP kamera
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Automatické sledování
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
0 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Fotoaparát
Rozsah otáčení
0 - 350°
Minimální osvětlení
0,5 lx
Úhel náklonu
0 - 80°
Obsah balení
Počet kamer
1
Vrtací šablona v ceně
Ano
Včetně šroubů
Ano
Montážní sada
Ano
Objektiv
Počet čoček
2
Video
Maximální rozlišení
2304 x 1296 px
Kompresní formáty videa
H.265
Obnovovací frekvence
15 fps
Obrazový senzor
Velikost optického senzoru
25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7")
Progresivní skenování
Ano
Typ snímače
CMOS
Noční vidění
Noční vidění
Ano
Vzdálenost černobílého nočního vidění
30 m
Typ LED
IR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.003 kg |
| EAN: | 6941545631967 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 151 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 152 mm |
| Certifikace: | CE / WEEE / RoHS / REACH |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
