EZVIZ DP2C domácí interkom systém 2 MP 10,9 cm (4.3")
Kód: INDEZVWID0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ano
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Úložná média
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Slot na paměťovou kartu
Ano
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Příkon
Spotřeba elektrické energie
2,2 W
Vzhled
Barva
Zlato
Zvuk
Počet reproduktorů
1
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Rozměry dveřní stanice (š x h x v)
115,5 x 85,5 x 24,5 mm
Hmotnost
302 g
Výška
71 mm
Hloubka
48,3 mm
Šířka
71 mm
Údaje o balení
Včetně venkovní jednotky
Ano
Včetně domovní jednotky
Ano
Montážní sada
Ano
Technické údaje
Počet podporovaných displejů
1
Maximální počet podporovaných kamer
1
Certifikáty shody
UL
Technologie propojení
Bezdrátový
Hlasitý odposlech
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Barva
Ano
Frekvenční pásmo
2.4 - 2.4835 GHz
Zabudovaný mikrofon
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
0 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 45 °C
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
10,9 cm (4.3")
Fotoaparát
Vzdálenost pohybového čidla
6 m
Počet megapixelů
2 MP
Pohybový senzor
Ano
Úhel detekce pohybového senzoru
110°
Velikost optického senzoru
25,4 / 3 mm (1 / 3")
Technologie pohybových čidel
Pasivní infračervený senzor (PIR)
Maximální snímkovací frekvence záznamu
15 fps
Typ snímače
CMOS
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Noční vidění
Noční vidění
Ano
Vzdálenost nočního vidění
5 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 6941545632797 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 164 mm |
| Šířka balení: | 109 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
| Certifikace: | UL/FCC/CE/RAEE/REACH/RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
