Externí přenosný disk SSD Patriot Viper PVP30 Duo Compact 1TB 1000MB/s USB A+C 3.2 Gen2 (PVP301TB28UDG)
Kód: DIAPATSSD0077
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Komponent pro
PC
Formát SSD
M.2
USB konektor
USB Type-A / USB Type-C
Provozní teplota (min.)
0 °C
Provozní teplota (max.)
70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-25 - 85 °C
Rozhraní pro disky SSD
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
Základní materiál
Slitina zinku
Rychlost čtení
1000 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost zápisu
1000 MB/s
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.3 nebo novější
Hmotnost a rozměry
Výška
10 mm
Hmotnost
31,5 g
Délka
82 mm
Šířka
17 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4711378420043 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
