Espresso kávovar SIEMENS TE 651319RW
Kód: AGDSIMEXP0053
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
468 mm
Šířka
385 mm
Hmotnost
9,5 kg
Hloubka
281 mm
Další charakteristiky
Model
Coffee/Espresso
Výkon
Maximální provozní tlak
15 bar
Kapacita nádoby na kávová zrna
300 g
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ náplně
Mletá káva
Objem zásobníku vody
1,7 l
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Úložný prostor pro kabel
Ano
Podsvětlený vypínač
Ano
Kontrolka
Ano
Délka šňůry
1 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.68 kg |
| EAN: | 4242003862087 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 510 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
