Espresso kávovar DeLonghi ECAM 220.30.SB
Kód: AGDDLOEXP0320
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Spotřeba
1450 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,9 kg
Šířka
240 mm
Výška
350 mm
Hloubka
440 mm
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Vodní filtr
Ano
Typ produktu
Espresso stroj
Ohřívač šálku
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavitelný mlýnek
Ano
2 šálky současně
yes
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Typ náplně
Mletá káva
Typ mlýnku
Nerezová bruska
Objem zásobníku vody
1,8 l
Typ kávovaru
Plně automatické
Nastavitelné množství vody
Ano
Ergonomie
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Technologie displeje
LED
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava horkého mléka
Ne
Výroba Doppio+
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava kávy flat white
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.37 kg |
| EAN: | 8004399025400 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
