Esperanza COCINERO Černá Kombinovaná mikrovlnná trouba Pracovní deska 20 l 1200 W
Kód: AGDESPKMW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní kapacita
20 l
Typ hodin
Elektronický
Funkce hodin
Ano
Uchycení dveří
Levý
Vestavěný displej
Ano
Hodiny
Ano
Typ ovládání
Knoflíky, Knoflík, Otočné
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Výkon grilu
900 W
Výkon trouby
1200 W
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Systém otevírání dvířek
Zatlačení
Materiál gramofonu
Sklo
Otevírání dveří
Boční otevírání
Doba časovače
60 min
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Pracovní deska
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba
700 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Vnitřní rozměry (š x h x v)
315 x 297 x 198 mm
Hloubka
360 mm
Výška
265 mm
Šířka
452 mm
Hmotnost
11,3 g
Funkce a programy vaření
Přístroj na výrobu chipsů
Ano
Funkce grilování
Ano
Počet varných programů
14
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.13 kg |
| EAN: | 5901299964224 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 493 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
