EPOS SPEAKERPHONE SYSTÉM HLASITOSTI EXPAND 20 ML
Kód: AKGEOSZGM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Optimalizováno pro
UC, Skype for Business
Barva
Stříbrná
Podporované operační systémy Windows
Ano
Pro automobil
Ne
Typ zařízení
Univerzální
Podporované operační systémy Mac
Ano
Příkon
Doba hovoru
20 h
Doba nabíjení baterie
2,5 h
Doba v pohotovostním režimu
30 h
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
210 g
Hloubka
110 mm
Výška
30 mm
Šířka
110 mm
Údaje o balení
Výška balení
55 mm
Hmotnost včetně balení
322 g
Hloubka balení
145 mm
Šířka balení
130 mm
Možnosti připojení
Pohlaví USB konektoru
Samec
Konektor USB
USB Typ-A
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Soulad s předpisy
Ano
Bezpečnostní list
Ano
Úložné pouzdro
Ano
Stručný návod
Ano
Logistická data
Hmotnost přepravního kartonu
322 g
Objem velké přepravní krabice
1040 cm³
Výška přepravního kartonu
5,5 cm
Délka přepravního kartonu
14,5 cm
Šířka přepravního kartonu
13 cm
Kód harmonizovaného systému
85182900
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte sadu hands-free způsobem, který by mohl rozptylovat řidiče při řízení.
Reproduktory
Frekvenční rozsah
150 - 15000 Hz
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Frekvence mikrofonu
150 - 6800 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5714708000273 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
