EPOS | SENNHEISER IMPACT SC 75 USB MS Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Hovory/hudba USB Typ-A Černá
Kód: PEREOSSLU0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
130 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Bluetooth
Ne
USB konektivita
Ano
USB konektor
USB Typ-A
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Délka kabelu
2,5 m
Barva
Černá
Doporučené použití
Hovory/hudba
Styl nošení
Přes hlavu
Typ ovládání
Knoflíky
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Barva kabelu
Černá
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Baterie
Akumulátor
Ne
Obsah balení
Náušníky
Ano
Pouzdro
Ano
Bezpečnostní list
Ano
Dodávané kabely
USB Typ-A
Množství
1
Stručný návod
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85183000
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány.
Sluchátka
Akustický systém
Otevřený
Potlačení šumu
Ano
Typ magnetu
Síran neodymitý
Frekvence sluchátek
60 - 16000 Hz
Citlivost sluchátek
113 dB
Mikrofon
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Ztlumení mikrofonu
Ano
Frekvence mikrofonu
150 - 6800 Hz
Typ mikrofonu
Boom
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný
Dodavatelské údaje
Materiál
Pěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.171 kg |
| EAN: | 5714708004363 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 147 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
