EPOS | SENNHEISER IMPACT SC 75 USB MS Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Hovory/hudba USB Typ-A Černá
Kód: PEREOSSLU0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
130 g
Možnosti připojení
USB konektivita
Ano
USB konektor
USB Typ-A
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Délka kabelu
2,5 m
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Technologie ochrany sluchu
EPOS ActiveGard
Doporučené použití
Hovory/hudba
Styl nošení
Přes hlavu
Barva kabelu
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Typ sluchátek
Stereofonní
Typ řídicí jednotky
Ovládací jednotka na kabelu
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Množství
1
Dodávané kabely
USB Typ-A
Pouzdro
Ano
Bezpečnostní list
Ano
Náušníky
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85183000
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Citlivost sluchátek
113 dB
Frekvence sluchátek
60 - 16000 Hz
Typ magnetu
Síran neodymitý
Potlačení šumu
Ano
Akustický systém
Otevřený
Mikrofon
Ztlumení mikrofonu
Ano
Typ mikrofonu
Boom
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Frekvence mikrofonu
150 - 6800 Hz
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný
Dodavatelské údaje
Materiál
Pěna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.171 kg |
| EAN: | 5714708004363 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 55 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
