EPOS IMPACT 460T Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Hovory/hudba USB typu C Černá
Kód: PEREOSSLU0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hloubka
13,8 mm
Šířka
171,9 mm
Výška
167 mm
Hmotnost
138,6 g
Rozměry náušníku (š × h × v)
62,5 x 16 x 16 mm
Další charakteristiky
Adaptéry pro rozhraní
USB typ C (samice) – USB typ A (samec)
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
USB konektivita
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
LED indikátory
Ano
Hladina akustického tlaku (max)
96 dB
Odstup signálu od šumu
60 dB
Doporučené použití
Hovory/hudba
Délka kabelu
1,8 m
Plug and Play
Ano
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Styl nošení
Přes hlavu
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
15 - 80%
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány.
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
3%
Akustický systém
Zavřené
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Impedance
32 ohm
Potlačení šumu
Ano
Citlivost sluchátek
110 dB
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
100 - 10000 Hz
Typ mikrofonu
Boom
Ztlumení mikrofonu
Ano
Citlivost mikrofonu
-40 dB
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.362 kg |
| EAN: | 5714708010623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 62 mm |
| Šířka balení: | 204 mm |
| Délka balení: | 202 mm |
| Kompatibilní produkty: | Microsoft Teams |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
