EPOS HANDS-FREE SADA PRO PC A SMARTPHONE
Kód: AKGEOSZGM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ zařízení
Univerzální
Optimalizováno pro
UC, Skype for Business
Pro automobil
Ne
LED indikátory
Ano
Plug and Play
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Maximální provozní vzdálenost
25 m
Barva
Stříbrná
Podporované operační systémy Windows
Ano
Příkon
Doba nabíjení baterie
3,33 h
Doba hovoru
18 h
Typ zdroje
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
120 mm
Výška
37 mm
Hloubka
120 mm
Hmotnost
314 g
Údaje o balení
Šířka balení
137 mm
Výška balení
50 mm
Hmotnost včetně balení
452 g
Hloubka balení
147 mm
Možnosti připojení
Profily Bluetooth
AVRCP
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Rozhraní
USB/Bluetooth
Konektor USB
USB typu C
Verze Bluetooth
5.0
Bluetooth
Ano
Obsah balení
Úložné pouzdro
Ano
Součástí je i Bluetooth adaptér
Ano
Adaptéry pro rozhraní
USB typ C (samice) – USB typ A (samec)
Bezpečnostní list
Ano
Soulad s předpisy
Ano
Stručný návod
Ano
Logistická data
Množství na kartonové balení
20 kusů
Kód harmonizovaného systému
85182900
Šířka balení
350 mm
Výška balení
310 mm
Váha hlavního obalu
10,6 kg
Délka vnějšího kartonu
374 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte sadu hands-free způsobem, který by mohl rozptylovat řidiče při řízení.
Reproduktory
Frekvenční rozsah
100 - 20000 Hz
Mikrofon
Počet mikrofonů
2
Ztlumení mikrofonu
Ano
Frekvence mikrofonu
150 - 7500 Hz
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.436 kg |
| EAN: | 5714708000259 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 52 mm |
| Šířka balení: | 151 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
