EPOS ADAPT E1 Sluchátka s mikrofonem True Wireless Stereo (TWS) Do ucha Business/Everyday Bluetooth Bílá
Kód: PEREOSSLU0071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Osvědčení
Certifikováno pro Microsoft Teams
Ano
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.3
Bluetooth
Ano
Profily Bluetooth
A2DP
Technologie propojení
True Wireless Stereo (TWS)
Výkon
Typ sluchátek
Stereofonní
Název barvy
Nordic White
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Doporučené použití
Business/Everyday
Typ ovládání
Knoflíky
LED indikátory
Ano
Typ řídicí jednotky
On-ear control unit
Ovládací klávesy
Microsoft Teams button
Styl nošení
Do ucha
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Barva
Bílá
Baterie
Zdroj nabíjení
Nabíjecí pouzdro
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Bateriový provoz
Ano
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB typu C
Příslušenství součástí setu
3 velikosti silikonových nástavců
Bezpečnostní list
Ano
AC adaptér
Ne
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ C
Dobíjecí pouzdro
Ano
Přijímač
Ano
Typ konektoru nabíjecího pouzdra
USB typu C
Materiál náušníků
Silikon
Sluchátka
Potlačení šumu
Ano
Typ potlačení hluku
Hybridní
Akustický systém
Polootevřený
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 5714708010708 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 83 mm |
| Šířka balení: | 117 mm |
| Délka balení: | 39 mm |
| Certifikace: | UC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
