EPOS ADAPT 165T USB-C II Sluchátka s mikrofonem Černá
Kód: PEREOSSLU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
194 mm
Hmotnost
144 g
Hloubka
58 mm
Šířka
160 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
196 g
Hloubka balení
160 mm
Výška balení
60 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektor
USB typu C
USB konektivita
Ano
Výkon
Ovládací klávesy
Více tlačítek
Typ sluchátek
Stereofonní
Délka kabelu
2,312 m
Doporučené použití
Kancelář / call centrum
Barva kabelu
Černá
Typ řídicí jednotky
Ovládací jednotka na kabelu
Barva
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 70 °C
Obsah balení
Množství
1
Stručný návod
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85183000
Délka vnějšího kartonu
543 mm
Množství na kartonové balení
40 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku.
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
55%
Typ magnetu
Síran neodymitý
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Typ ovladače
Dynamický
Mikrofon
Skládací mikrofon
Ano
Typ mikrofonu
Boom
Frekvence mikrofonu
100 - 8000 Hz
Ztlumení mikrofonu
Ano
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5714708007074 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
