EPOS ADAPT 160T USB II Sluchátka s mikrofonem Kabel Přes hlavu Kancelář / call centrum USB Typ-A Černá
Kód: PEREOSSLU0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Výška
194 mm
Hloubka
58 mm
Šířka
160 mm
Hmotnost
136 g
Údaje o balení
Hloubka balení
160 mm
Výška balení
60 mm
Hmotnost včetně balení
179 g
Možnosti připojení
USB konektor
USB Typ-A
Technologie propojení
Kabel
USB konektivita
Ano
Výkon
Styl nošení
Přes hlavu
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Délka kabelu
1,785 m
Barva
Černá
Ovládací klávesy
Více tlačítek
Doporučené použití
Kancelář / call centrum
Typ sluchátek
Stereofonní
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Barva kabelu
Černá
Typ řídicí jednotky
Ovládací jednotka na kabelu
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 70 °C
Obsah balení
Množství
1
Stručný návod
Ano
Nabíjecí podstavec
Ne
Logistická data
Délka vnějšího kartonu
543 mm
Kód harmonizovaného systému
85183000
Množství na kartonové balení
40 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje baterie, které by měly být řádně zlikvidovány.
Sluchátka
Typ magnetu
Síran neodymitý
Celkové harmonické zkreslení (THD)
55%
Typ ovladače
Dynamický
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Mikrofon
Skládací mikrofon
Ano
Ztlumení mikrofonu
Ano
Frekvence mikrofonu
100 - 8000 Hz
Typ mikrofonu
Boom
Potlačení šumu mikrofonem
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.171 kg |
| EAN: | 5714708007029 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 64 mm |
| Šířka balení: | 206 mm |
| Délka balení: | 161 mm |
| Certifikace: | Microsoft Teams |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
